VIP kokosové masáže pro ženy a páry.

ŠLEHANÉ KOKOSOVÉ TUKY

Šleháním kokosového tuku za studena společně s výtažky z bylin, se získává velice příjemná konzistence vhodná, jak k dennímu ošetření celého těla, tak i k masážím. Vhodný výběr bylinných výtažků zároveň regeneruje jednotlivé části těla. Velmi dobře se vstřebává. Pokožka zůstává pružnou, vláčnou, ale ne mastnou.
 

K masážím v RC-Perla se používá výhradně výše popsaný kokosový tuk. Snadno se vmasírruje a vstřebá do pokožky, která zůstává jemná, s nezaměnitelnou vůní dané bylinky. Masáže jsou velmi blahodárné pro Vaše tělo, duši a především pokožku. Masáže se provádějí na masážním lůžku.

Aby Vaše snění a relaxační účinky masáže byly dokonalé, je masírováno Vaše tělo nahé. Průběžné zakrývání partií je prováděno osuškou. Během masáží se nemasírují intimní partie, jen se v průběhu masáže můžeme těchto míst dotknout, především při masáži oblasti třísel a vnitřních stehen. Chápeme Vaše tělo jako jeden celek, které si zaslouží vnímat naše doteky a současně vstřebávat blahodárné účinky kokosových tuků na každém kousku Vaší pokožky, na jednotlivých partiích Vašeho těla. Cílem masáží není erotické povzbuzení ani vyvrcholení, ale propojení těla jako celku a tak Vás dovést k dokonalého prožitku ve Vaší mysli.

Chceme Vám dopřát, co nejpříjemnější chvíle u Vašich masáží, nejen po fyzické, psychické, ale i energetické stránce. Proto je námi doporučeno, aby párům masáž klientce prováděl masér a klientovi masérka. Párem rozumíme pouze ženu s mužem. Váš vzájemný vztah nám nemusí být znám.

Samotné ženy si mohou po každé masáži dopřát speciální masáž obličeje v délce 15 minut, více v odkaze.

Mimo kokosové masáže s čistým kokosovým tukem, která je určena pouze ženám, jsou všechny ostatní vhodné pro ženy a páry.

Můžete vybírat z následujících směsí kokosového tuku a výtažků bylin (silic):
  • s borovicí
  • s bergamotem
  • s cypřišem
  • s černým pepřem
  • s eukalyptem
  • s rakytníkem
  • nebo kokosový tuk čistý

Více informací o účincích jednotlivých směsí najdete u popisu masáží. Výrobce speciálních kokosových tuků je Mýdlárna Rubens v obci Růžová (blízko Děčína), kam pro ně osobně jezdíme. Mýdlárna vyrábí mnoho výrobků nejen pro tělo, ale i do domácnosti ke každodennímu použití, na hygienu do ubytovacích zařízení i jako dárky pro hosty. Však se podívejte na jejich krásné webové stránky: Mýdlárna Rubens.