Kokosová masáž s bergamotem

Blahodárné účinky při nervozitě, neklidu a nespavosti.
Pro ženy a páry.

Kokosový tuk s bergamotem je vhodný na masáže celého těla. Osvěžující citrusová vůně bergamotu má blahodárné účinky na pokožku. Dále působí při nervozitě, neklidu a nespavosti, antisepticky, podporuje trávení, posiluje nervy a zlepšuje dýchání. Působí sedativně při podrážděnosti a stavech úzkosti. Je vhodný na ošetření mastné a aknózní pleti a na zklidnění podrážděné pokožky.

Kokosový tuk s bergamotem.Masáž se provádí v délce 60, 90 a 120 minut. Masáž s bergamotem je nejvhodnější na 120 minut. Během této masáže Vám promasírujeme celé Vaše tělo. Během masáží se nemasírují intimní partie, jen se v průběhu masáže můžeme těchto míst dotknout, především při masáži oblasti třísel a vnitřních stehen. Věříme, že se budete cítit naprosto volní, zbaveni nervozity a nabudete klidu duše i těla. Při 60 a 90 minutové masáži si můžete s masérkou / masérem domluvit partie těla. U párů mohou být masírovány odlišné partie těla.

Bergamot díky uklidňujícím a osvěžujícím účinkům je vhodný pro masáž párů - utužuje vztahy v rodině, výrazně harmonizuje, podporuje tok energie, celkově zlepšuje náladu.

Masáž provádí Kateřina Hliněnská a Luboš Mrkus - páry,
Luboš Mrkus - ženy.

Ceník VIP Kokosové masáže

Ceník VIP Kokosové masáže

VIP Kokosové masáže - žena
v délce 60 minut 690,-
v délce 90 minut 920,-
v délce 120 minut 1.280,-
VIP Kokosové masáže - pár
(cena pro celý pár)
v délce 60 minut 1.300,-
v délce 90 minut 1.700,-
v délce 120 minut 2.100,-

 

Celý článek