Kokosová masáž s borovicí

Blahodárná k masáži horní poloviny těla.
Pro ženy a páry.

Masáž s borovicí působí blahodárně na horní část těla. Silice borovice pomáhají při kašli, při nachlazení, k uvolnění horních cest dýchacích a při onemocnění průdušek. Při masáži celého těla napomáhá ke zmírnění bolestí při kloubním a svalovém revmatismu.
 

kokosový tuk s borovicí.Masáž se provádí v délce 60, 90 a 120 minut. Kokosový tuk s borovicí se snadno vmasíruje a vstřebá do pokožky, která zůstává jemná, s nezaměnitelnou vůní borovice. Pokožka zůstává pružnou, vláčnou, ale ne mastnou. Příjemná konzistence je vhodná, jak k dennímu ošetření celého těla, tak i k masážím především „od pasu nahoru“.

Během 60 minut se masíruje horní polovina těla zezadu a zepředu (záda, bříško a hrudník). Při 90 minutové masáži se přidávají dolní končetiny zezadu nebo zepředu. 120 minutová masáž je určena k masáži celého těla. Během masáží se nemasírují intimní partie, jen se v průběhu masáže můžeme těchto míst dotknout, především při masáži oblasti třísel a vnitřních stehen. U párů mohou být masírovány odlišné partie těla.

Masáž provádí Kateřina Hliněnská a Luboš Mrkus - páry,
Luboš Mrkus - ženy.

Ceník VIP Kokosové masáže

Ceník VIP Kokosové masáže

VIP Kokosové masáže - žena
v délce 60 minut 690,-
v délce 90 minut 920,-
v délce 120 minut 1.280,-
VIP Kokosové masáže - pár
(cena pro celý pár)
v délce 60 minut 1.300,-
v délce 90 minut 1.700,-
v délce 120 minut 2.100,-

 

Celý článek