Kokosová masáž s černým pepřem

Zažijte pocit tepla až příjemné pálení na pokožce.
Pro ženy a páry.

Černý pepř.Černý pepř působením na pokožce snižuje její bolestivost a prokrvuje ji tím, že působí na termoreceptory umístěné v kůži, a tím vyvolává pocit tepla až příjemného pálení. Vhodný při bolestech nervového původu a na revmatismus. Je také známý jako koření, které napomáhá k odstranění nadýmání, na střevní obtíže, stimuluje nervový systém, podporuje srdeční činnost. Černý pepř dodává sílu a vizi, urychluje proces myšlení a orientace v problému.
 

Kokosový tuk s borovicí.Masáž je v délce 60, 90 a 120 minut. Masírováním se pokožka aktivně zahřívá, čímž se uvolňuje zatuhlé svalstvo a zablokované části těla. Blahodárné teplo je velmi účinné především při celotělové masáži v délce 120 minut. Během masáží se nemasírují intimní partie, jen se v průběhu masáže můžeme těchto míst dotknout, především při masáži oblasti třísel a vnitřních stehen. Při 60 a 90 minutové masáži si můžete s masérkou / masérem domluvit partie těla. U páru je možné masírovat odlišné partie těla.

Kokosový tuk s černým pepřem je vhodný na masáže celého těla. Snadno se vmasíruje a vstřebá do pokožky, která získává pravidelným používáním pocit pružnosti a vláčnosti.

Masáž provádí Kateřina Hliněnská a Luboš Mrkus - páry,
Luboš Mrkus - ženy.

Ceník VIP Kokosové masáže

Ceník VIP Kokosové masáže

VIP Kokosové masáže - žena
v délce 60 minut 690,-
v délce 90 minut 920,-
v délce 120 minut 1.280,-
VIP Kokosové masáže - pár
(cena pro celý pár)
v délce 60 minut 1.300,-
v délce 90 minut 1.700,-
v délce 120 minut 2.100,-

 

Celý článek