Kokosová masáž s eukalyptem

Navozuje pocit osvěžení a uvolnění.
Pro ženy a páry.

Eukalypt.Kokosový tuk s eukalyptem je vhodný na masáže horních a dolních končetin. Specifická vůně eukalyptu navozuje pocit osvěžení a uvolnění při masáži celého těla. Eukalypt je také známý svými účinky při nachlazení a rýmě, kdy uvolňuje předevší horní dýchací cesty. Bylinný přípravek se využívá k léčbě zánětu průdušek, kašle, nachlazení nebo zánětu vedlejších nosních dutin.
 

Kokosový tuk s eukalyptem.Masáž se provádí v délce 60, 90 a 120 minut. Během 60 minut se masírují celá záda, oblast hýždí a dolní končetiny zezadu. Během 90 minutové masáže se masírují dolní končetiny zezadu, dolní končetiny zepředu a  horní končetiny (celé paže a ruce). 120 minutová masáž je určena k masáži celého těla. Během masáží se nemasírují intimní partie, jen se v průběhu masáže můžeme těchto míst dotknout, především při masáži oblasti třísel a vnitřních stehen. U páru je možné masírovat odlišné partie těla.

Kokosový tuk s eukalyptem je vhodný na masáže horních a dolních končetin. Specifická vůně eukalyptu navozuje pocit osvěžení a uvolnění. Eukalypt působí na tělo chladivým pocitem a tím dochází k uvolňující relaxaci a "provzdušnění" pokožky.

Masáž provádí Kateřina Hliněnská a Luboš Mrkus - páry,
Luboš Mrkus - ženy.

Ceník VIP Kokosové masáže

Ceník VIP Kokosové masáže

VIP Kokosové masáže - žena
v délce 60 minut 690,-
v délce 90 minut 920,-
v délce 120 minut 1.280,-
VIP Kokosové masáže - pár
(cena pro celý pár)
v délce 60 minut 1.300,-
v délce 90 minut 1.700,-
v délce 120 minut 2.100,-

 

Celý článek