Kokosová masáž s rakytníkem

Výborná masáž na regeneraci organismu.
Pro ženy a páry.

Rakytník.Rykytník je přímo ideální na regeneraci organismu, podporuje jeho obranyschopnost, posiluje činnost srdce, má vliv na problémy očí, snižuje bolest, léčí popáleniny, regeneruje pokožku po chemoterapiích, příznivě působí na revmatismus, léčí gynekologické problémy a mnoho dalších problémů, které naleznete na internetu. Psychicky stimuluje, posiluje vědomí a spojení se životem.
 

kokosový tuk s rakytníkem.Masáž se provádí v délce 60, 90 a 120 minut. Masáž je zvláště vhodná na suchou, poškozenou pokožku, které dodá vitamíny, čímž regeneruje tkáně a zpomalí stárnutí. Při 60 a 90 minutové masáži si s masérkou / masérem domluvíte masírované partie předem. U páru se mohou masírovat ženě, či muži odlišné partie. 120 minutová masáž je určena k masáži celého těla. Během masáží se nemasírují intimní partie, jen se v průběhu masáže můžeme těchto míst dotknout, především při masáži oblasti třísel a vnitřních stehen. U páru je možné masírovat odlišné partie těla.

Kokosový tuk s rakytníkem je vhodný na velmi jemnou a citlivou pokožku, kterou napomáhá zklidnit a zvláčnit. Je také doporučen na dětskou pokožku, čímž dáváme najevo jemnost a použitelnost na opravdu velmi citlivou pokožku.

Masáž provádí Kateřina Hliněnská a Luboš Mrkus - páry,
Luboš Mrkus - ženy.

Ceník VIP Kokosové masáže

Ceník VIP Kokosové masáže

VIP Kokosové masáže - žena
v délce 60 minut 690,-
v délce 90 minut 920,-
v délce 120 minut 1.280,-
VIP Kokosové masáže - pár
(cena pro celý pár)
v délce 60 minut 1.300,-
v délce 90 minut 1.700,-
v délce 120 minut 2.100,-

 

Celý článek