VIP Masáže pro ženy a páry.

Masáže, které Vás absolutně uvolní.

Co Vás čeká, na co se můžete těšit a proč byste měli přijít?

Čeká Vás velmi milé prostředí vyhřáté masérny a masážních lůžek nebo na pohodlné podložce futon. Tlumená světla a svíčky navodí příjemnou atmosféru a naladí Vás na nevšední zážitek. Těšte se na ruce, které Vám dodají teplo a energii. Při masáži dochází k propojení příjemného tepla s pozitivní energií, které se na Vás přenesou a uvolní současně Vaše tělo i duši. Přijďte za poznáním nevšedních zážitků z masáží, za uvolněním a relaxací. Výsledkem bude Vaše absolutní odevzdání se, uvolnění těla i psychiky. Během masáže zapomenete na realitu všedního dne a své starosti. Masáž Vám zpříjemní Vámi vybraná relaxační hudba nebo zvuky přírody.

Aby Vaše snění a relaxační účinky masáže byly dokonalé, je masírováno Vaše tělo nahé. Při začátku jste zakryti lehkou přikrývkou. Na přání klientky/páru (před masáží nebo řečí Vašeho těla během masáže) se mohou masírovat i vnější intimní partie ženy i muže, neboť jsou součástí Vašeho těla. Chápeme Vaše tělo jako jeden celek, které si zaslouží vnímat doteky a současně vstřebávat blahodárné účinky vonných esenciálních olejů na každém kousku pokožky, na jednotlivých partiích Vašeho těla. Cílem masáží není erotické povzbuzení, ale propojení těla jako celku a tak Vás dovést k dokonalého prožitku ve Vaší mysli.

Chceme Vám dopřát, co nejpříjemnější chvíle u masáží, nejen po fyzické, psychické, ale i energetické stránce. Proto je námi doporučeno, aby párům masáž klientce prováděl masér a klientovi masérka. Párem rozumíme pouze ženu s mužem. Váš vzájemný vztah nám nemusí být znám.

Samotné ženy si mohou po každé masáži dopřát speciální masáž obličeje v délce 15 minut.

Masáže určené pouze ženám:

  • Drbací extázní masáž
  • Římská olejová masáž
  • Thajská uvolňující masáž
  • Žhavá masáž lávovými kameny
  • Speciální masáž obličeje

Masáže určené ženám i párům:

  • Faraonská relaxační masáž
  • Rajská smyslná masáž

Těšíme se na všechny, kteří potřebují současně uvolnit tělo, mysl a duši.