Žhavá masáž lávovými kameny

Dopřejte si havajské blahodárné teplo z horkých kamenů.
Pro ženy.

Masáž originálními lávovými kameny je jednou z nejluxusnějších masáží. Pochází z havajských ostrovů a máte tak jedinečnou možnost nechat na sebe dýchnout teplo nitra sopečného kráteru. Nechejte se hýčkat teplem kamenů, teplým olejíčkem a současně teplýma rukama maséra. Masáž se provádí na masážním lůžku.

Masáže jsou v délce 60, 90 a 120 minut. Masér provádí plynulé hřejivé tahy pomocí teplých kamenů, které se neustále nahřívají v teplé vodní lázni. Do této lázně přidáváme vonné olejíčky pro navození dokonale uvolňující atmosféry. Před samotnou masáží je Vám do pokožky vmasírován, lehkými táhlými tahy, teplý havajský olej. Během masáže jste hýčkáni nejen plochou teplých kamenů, ale také rukama i předloktími.

Dopřejte si hluboké uvolnění mysli, zapomeňte na všední starosti a oddejte se nádhernému pocitu tepla a masáže. Masírujeme Vám celé tělo i citlivě okolí intimních partií malými teplými kamínky. Teplo z lávových kamenů a následná masáž prohřátýma rukama maséra, Vás dostanou do maximální extáze. Během masáží se nemasírují intimní partie přímo, jen se v průběhu masáže můžeme těchto míst dotknout, především při masáži oblasti třísel a vnitřních stehen. Avšak na přání klientky (před masáží nebo řečí Vašeho těla během masáže) se mohou masírovat i vnější intimní partie, neboť jsou součástí Vašeho těla.

Masáž provádí Luboš Mrkus.

Ceník VIP masáže

Ceník VIP masáže

VIP masáže - žena
v délce 60 minut 600,-
v délce 90 minut 850,-
v délce 120 minut 1.100,-
VIP masáže - pár
(cena pro celý pár)
v délce 60 minut 1.100,-
v délce 90 minut 1.500,-
v délce 120 minut 2.000,-

 

Celý článek