Rajská smyslná masáž

Spojte smyslné pocity s erotizující vášní.
Pro ženy a páry.

Masáž, která Vám zcela změní pohled na jemné a úžasné doteky a smyslnost. Cílem masáže je Vaše nezapomenutelné uvolnění a pocit absolutní svobody. Nechte se hýčkat teplými doteky rukou masérky / maséra. Provádí se na masážním lůžku.

Celá procedura je v délce 90 nebo 120 minut. Na úvod masáže se domluvíte s masérkou / masérem jaké partie si přejete masírovat. U párů je možné masírovat i odlišné partie. Následně probíhá jedinečná smyslná masáž domluvených částí těla, která je v délce 80 nebo 110 minut. Během masáží se nemasírují intimní partie, jen se v průběhu masáže můžeme těchto míst dotknout, především při masáži oblasti třísel a vnitřních stehen. Avšak na přání klientky/páru (možno před masáží nebo řečí Vašeho těla během masáže) se mohou masírovat i vnější intimní partie ženy i muže, neboť jsou součástí Vašeho těla. Na konci masáže Vás zahalíme do osušky a následuje 10 minutový odpočinek. Cílem masérky / maséra je, abyste od nás odcházela / odcházeli maximálně uvolněná / uvolněni.

Při masáži jsou používány smyslné vonné olejíčky. Vaším pocitem při masáži je smyslné vnímání dotyků, hlazení a laskání všech partií těla.

Masáž provádí Kateřina Hliněnská a Luboš Mrkus - páry,
Luboš Mrkus - ženy.

Ceník VIP masáže

Ceník VIP masáže

VIP masáže - žena
v délce 60 minut 600,-
v délce 90 minut 850,-
v délce 120 minut 1.100,-
VIP masáže - pár
(cena pro celý pár)
v délce 60 minut 1.100,-
v délce 90 minut 1.500,-
v délce 120 minut 2.000,-

 

Celý článek