Thajská uvolňující masáž

Maximální uvolnění, maximálním účinek, minimální úsilí.
Pro ženy.

Thajské masáže jsou od pradávna velmi uznávané a patří mezi komplexní uvolňující systém těla i duše. Masáž provádí masér s certifikátem a akreditací na thajské masáže. Masíruje se na speciální podložce - futon.

Masáž pouze v délce 90 minut. Celá procedura však trvá 120 minut. Bezprostředně před masáží je doporučováno, pro Váš dobrý pocit, použít sprchu v CRaZ-Perla (není podmínkou, však vím, že jste čistotná). Masáž začíná  v poloze na zádech. Jemnými tahy jsou masírovány celé nohy, navazuje pravá ruka, hlava, šíje, obličej, hrudník a levá ruka. Následují polohy na boku a nakonec se otočíte na bříško a probíhá masáž nohou zezadu, hýždí a zad se závěrečným protažením. Při masáži se střídají různé hmatové techniky s průběžným protahováním partií.

Pro Váš pocit maximálního uvolnění se masáž provádí na holém těle. V případě nepříjemných pocitů z nahoty, Vám nabízíme možnost použití jednorázových kalhotek typu tanga.

Masáž je velmi příjemná a sama si určujete hranici kam až jednotlivá protažení mají jít. Po celou dobu hraje příjmená hudba, svítí jen svíčky a Vy se oddáváte nekončícímu pocitu uvolnění.

Po masáži je Vám vmasírován do pokožky celého těla velmi příjemný vonný přírodní kokosový tuk dle Vašeho výběru, cca 15 minut. Poté Vás masér zahalí do přikrývky a dá Vám cca 15 minut na odpočinek, abyste si mohla nechat doznít pocit z masáže.

Po této masáži se speciální masáž obličeje neprovádí.

Masáž provádí Luboš Mrkus.

Ceník VIP masáže

Ceník VIP masáže

VIP masáže - žena
v délce 60 minut 600,-
v délce 90 minut 850,-
v délce 120 minut 1.100,-
VIP masáže - pár
(cena pro celý pár)
v délce 60 minut 1.100,-
v délce 90 minut 1.500,-
v délce 120 minut 2.000,-

 

Celý článek