Vrcholná senzuální masáž

Nechte se masírovat, hýčkat a mazlit až na vrchol.
Pro ženy i páry.

Luxusní 120 minutová masáž celého těla, která nenechá jediné místečko bez povšimnutí. Použité vonné oleje podporují smyslnost celého prožitku. Vaše tělo se bude vznášet v oblacích a Vaše mysl, představy i fantazie se budou spojovat v jeden vrcholný okamžik. Provádí se na pohodlné podložce na zemi.

Smysluplné a smyslné masážní tahy přivedou Vaše tělo do extázních stahů a Vaše smysly budou vnímat blažené doteky a vůně z vonných olejů. Nečekejte až ruce masérky / maséra udělají "práci" za Vás. Zapojte se do vzájemné hry a hlaďte své tělo tam, kde právě naše ruce chybí, kdy se věnují jinému místečku. Masáž nepřijímejte pasivně, ale přeneste své představy a fantazie do svých rukou. Doteky klientů masérky / maséra jsou při této masáži povoleny, mimo intimní místa.

Ve správný okamžik přechází masáž v úžasné hlazení a mazlení intimních partií. Vřelé a teplé doteky ve Vašem tajném místečku Vás budou stále více a více ladit a napínat k vrcholnému okamžiku masáže během posledních několika minut. Zažijte nepopsatelné prožitky maximálního uvolnění s předchozí masáží celého těla a konečného vyvrcholení u mužů, u žen masáží bodu G...

Masérka / masér jsou oblečeni v lehkém pohodlném prádle nebo nazí - po předchozí domluvě.

Přijdete-li jako pár, prosíme Vás, nechte všechny materialistické a žárlivé myšlenky doma. Zde jste součástí vzájemného okamžiku.

Po masáži se můžete osprchovat ve sprchovém boxu, který je součástí VIP prostoru.

Vrcholná senzuální masáž
v délce 120 minut - žena 2.400,-
v délce 120 minut - pár 4.600,-

Zpět na Masáže VIP.